ТМ "Нова Сила" - інтернет магазин автозапчастин
Рідке скло для авто може бути в різному стані - у вигляді рідини або спеціальної пасти.
Покриття автомобіля рідким склом здатне відтворити на поверхні кузова ефект скла. Причому ефект виходить набагато помітнішим і привабливішим, ніж від воску або інших полірувальних засобів. Дієвість рідкого скла перевірена на практиці: поліпшується не тільки естетичний вигляд машини, але і зростають захисні властивості лакофарбового покриття. Рідке скло для авто може бути в різному стані - у вигляді рідини або спеціальної пасти.
У першому випадку достатньо нанести склад на поверхню кузова машини, і дочекатися висихання. У другому - обробка кузова автомобіля рідким склом зводиться до нанесення пасти на знежирену поверхню. Речовина вступає в реакцію, кристалізується, утворюючи ефект дзеркального відображення. Які ще переваги несе за собою цей диво-матеріал, розповімо далі.
Переваги рідкого скла для авто
Вперше про цю речовину дізналися у 2008 році. Батьківщиною рідкого скла є Японія, де тамтешні фахівці одними з перших задумалися про необхідність надання лакофарбовому покриттю машини додаткової стійкості.
Популярність рідкого скла обумовлена тим, що вона набагато довше аналогів зберігає свої технічні властивості. В основі речовини закладений діоксид кремнію, який запобігає передчасному зносу кузова і деяких деталей інтер'єру. Як показує практика, після нанесення рідкого скла практично будь-яка поверхня набуває стійкості перед механічним впливом, уберігаючи кузов та інші складові частини автомобіля від тріщин, подряпин і потертостей.
Покриття рідким склом кузова транспортного засобу дозволить власнику відчути наступні переваги:
Мінуси полірування з використанням рідкого скла
Основний і головний недолік - висока вартість
Якщо працювати над покриттям машини самостійно, то витрати на всю процедуру будуть меншими, ніж у разі звернення за допомогою до професійних майстрів. Плата за кваліфіковані послуги буде змінюватись в більшу або меншу сторону залежно від стану покриття, види рідкого скла і переваг клієнта - кількість нанесених шарів і так далі.
Відносним мінусом у разі обробки кузова своїми руками може стати специфічність проведення всієї процедури. Сам процес нанесення рідкого скла непростий, що вимагає наявності певних знань і здібностей. Якщо немає належного уявлення про те, які способи застосування матеріалу, то краще всього відмовитися від такої затії. В іншому випадку може статися так, що належного результату власник автомобіля не доб'ється, але при цьому зіпсує зовнішній вигляд транспортного засобу.
Специфіка обробки кузова автомобіля
Варто розуміти, що поліровка кузова - серйозний технічний захід, результатом якого стане блиск і сяйво машини тільки у випадку дотримання всіх норм і правил. Видалити речовину після затвердіння вкрай складно - це також слід враховувати.
Перед початком проведення полірування необхідно обзавестися:
Перш ніж буде проведене полірування автомобіля, уважно ознайомтеся з інструкцією від виробника.
Справа в тому, що специфіка поводження з рідким склом може відрізнятися в силу різного хімічного складу речовини. Важливо подбати про те, щоб машина перебувала в сухому, теплому приміщенні. Оптимальний температурний режим - від 10 до 40 градусів тепла за Цельсієм.
Детальна інструкція для застосуванню
Інструкція по всій роботі наступна:
У завершенні роботи потрібно дати час рідкому склу повністю застигнути і зміцнитися - для цього вистачить буквально 5-6 годин витримки транспортного засобу в сухому приміщенні. Знову ж таки, уважно читайте в інструкції до складу про необхідний час «просихання» машини. Кожен виробник, як правило, вказує точну кількість годин залежно від наявних у матеріалі хімічних компонентів.
Ціна питання
Вартість якісного рідкого скла в середньому складає 1500-2500 тисячі гривень, проте на ринку з кожним днем з'являються нові виробники, що постачають свою продукцію за привабливими цінами - від 800 до 1500 тисячі гривень. З наявних на ринку і перевірених часом рідких стекол можна відзначити наступну продукцію:
Висновок
При виборі виробника пам'ятайте, що краще за інших зарекомендувала себе японська і корейська продукція, непогані матеріали надходять до нас з Великобританії. Цілком логічно, чим нижче ціна, тим менший термін служби такого рідкого скла. В цілому поліроль отримує з кожним роком все більшого поширення. Пов'язано це з тим, що багато автовласників вже сьогодні переконалися в раціональності використання рідких стекол в цілях підвищення презентабельного зовнішнього вигляду машини.